» 

Firma sprzątająca Czyste Biuro zaprasza do skorzystania z usługi kompleksowego doczyszczenia podłogi z kamienia naturalnego (marmur, granit, trawertyn), za pomocą specjalnie dobranych środków czyszczących.

Dodatkowo zalecamy odpowiednią konserwację takiej podłogi, aby zachować ją jak najdłużej w dobrym stanie. Oczyszczoną posadzkę kamienną pokrywamy specjalnie dobranym do każdego rodzaju posadzki impregnatem. W ten sposób tworzy się warstwa ochronna ułatwiająca sprzątanie. Zabezpiecza ona posadzkę przed zbyt szybkim zużyciem, wnikaniem brudu, wody. Zapewnia również większą odporność na zabarwienia i zarysowania. Po nałożeniu impregnatu ważna jest odpowiednia codzienna pielęgnacja podłogi kamiennej. Należy stosować do jej mycia odpowiednie preparaty, specjalnie przeznaczone do pielęgnacji kamienia naturalnego (o odpowiednim pH). Nie spowodują one zmian na powierzchni kamienia i pozwolą na zabezpieczenie warstwy ochronnej. Prawidłowo konserwowana i pielęgnowana w ten sposób podłoga będzie nam służyła bardzo długo, ciesząc swym niepowtarzalnym pięknem.

Zadzwoń: 600 978 666. Chętnie przygotujemy specjalnie dla Ciebie ofertę na pielęgnację podłóg z kamienia naturalnego. Prowadzimy działalność na terenie Warszawy oraz okolic. Firma sprzątająca Czyste Biuro pracuje 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dzięki temu mogą Państwo wybrać dogodny dla siebie termin wykonania prac.